NASZA KADRA

DYREKTOR S. TERESITA

Pasjonatka Biblii, pragnąca rozmiłować w niej dzieci. Uśmiechem, który nigdy nie schodzi z jej twarzy, jest w stanie zarazić każdego.

S. ANTONIETTA - nauczycielka

Dobrze odnajduje się w pracy z dziećmi. Pragnąca zaszczepić w nich swoje pasje do szeroko pojętej sztuki.

s. Konstantyna

S. KONSTANTYNA - nauczycielka

Człowiek orkiestra: poliglotka, miłośniczka muzyki i sztuki. Oczytana, posiada szeroki wachlarz wiedzy, co czyni ją dobrym doradcą.

S. FELICJA - nauczycielka

Lubi rozmawiać z dziećmi na różne tematy. Wyznaje zasadę, że pokazywanie dziecku świata zaczyna się od okazywania mu miłości i szacunku.

p. Dorota

P. DOROTA - nauczycielka

O dzieciach mówi, że są najlepszą wersją siebie. Chce je uczyć wrażliwości na sztukę i drugiego człowieka. Rozkochana w teatrze i muzyce. W wolnych chwilach zajmuje się tańcem towarzyskim.

P. AGNIESZKA - logopeda

Prowadzi diagnozę i terapię, która obejmuje badania wszystkich funkcji poznawczych oraz umiejętności językowych dziecka w zakresie wszystkich podsystemów języka. 

P. MARTYNA - psycholog

 Zawodowo interesuje się pracą z dziećmi w spektrum autyzmu i inspiruje się nurtem egzystencjalnym w psychoterapii. Uwielbia kawę i górskie widoki.

 

P. ADRIANNA - rytmika

Multiinstrumentalistka, wokalistka, pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego. Sercem Podlasianka, duchem Krakowianka. Uwielbia podróże i pyszną kawę. „Muzyka to moja pasja, dzielenie się jej pięknem to najlepsze co mogę dać innym”.

p. Maciej gimnastyka

P. MACIEJ - gimnastyka korekcyjna

Od 12 lat instruktor pływania i gimnastyki korekcyjnej dla dzieci w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym. Aktualny mistrz Polski AG w Triathlonie,  Wicemistrz Europy na dystansie standard Olsztyn 2022. Założyciel i trener grupy triathlonowej B3T-Brzyski Tri Team. Absolwent AWF, trener pływania II klasy, instruktor Lekkiej Atletyki, instruktor spinning.

P. YULIIA - pomoc nauczyciela

Kocham dzieci. Jestem pewna, że dziecko jest darem od Boga. Rośnie Ono i dojrzewa pod wpływem miłości.

P. MARTYNA - woźna

P. CELINA - woźna

Osoby, bez których nasze przedszkole nie byłoby w stanie funkcjonować. Nie tylko dbające o porządek, ale również ubogacające nas swoją osobowością i talentami. Okazujące matczyne serce dzieciom.